Van der Boon Stamboom

Deel Print

Amerik Kuijt

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Amerik Kuijt

    Gezin/Partner: Jannetje Pronk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Pieter Kuijt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 18 jun 1834 in Katwijk aan Zee, Katwijk, Zuid-Holland, NL; is gestorven in 14 Dec 1912 in Katwijk aan Zee, Katwijk, Zuid-Holland, NL.


Generatie: 2

  1. 2.  Pieter Kuijt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Amerik1) is geboren op 18 jun 1834 in Katwijk aan Zee, Katwijk, Zuid-Holland, NL; is gestorven in 14 Dec 1912 in Katwijk aan Zee, Katwijk, Zuid-Holland, NL.

    Pieter is getrouwd met Arendje van der Boon op 9 mei 1861 (civil) in Katwijk, Zuid-Holland, NL. Arendje (dochter van Cornelis van der Boon en Maartje Hoek) is geboren op 21 jul 1834 in Katwijk aan Zee, Katwijk, Zuid-Holland, NL; is gestorven op 17 jan 1862 in Katwijk aan Zee, Katwijk, Zuid-Holland, NL. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Pieter is getrouwd met Arendje Aandewiel op 2 nov 1865 (civil) in Katwijk, Zuid-Holland, NL. Arendje is geboren op 10 aug 1839 in Katwijk, Zuid-Holland, NL. [Gezinsblad] [Familiekaart]